ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TAE KWON DO W.T.F Αίθουσα Βριλησσίων

 

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

 

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:30-17:30

TAEKWONDO

ΝΗΠΙΩΝ

TAEKWONDO

ΝΗΠΙΩΝ

 

 TAEKWONDO

ΝΗΠΙΩΝ

TAEKWONDO

ΝΗΠΙΩΝ

17:30-18:30

TAEKWONDO

ΠΑΙΔΙΚΟ 1

TAEKWONDO

ΠΑΙΔΙΚΟ 1

TAEKWONDO

ΠΑΙΔΙΚΟ 1

TAEKWONDO

ΠΑΙΔΙΚΟ 1

TAEKWONDO

ΠΑΙΔΙΚΟ 1

18:30-19:30

TAEKWONDO

ΠΑΙΔΙΚΟ 2

TAEKWONDO

ΠΑΙΔΙΚΟ 2

TAEKWONDO

ΠΑΙΔΙΚΟ 2

TAEKWONDO

ΠΑΙΔΙΚΟ 2

TAEKWONDO

ΠΑΙΔΙΚΟ 2

19:30-20:30

TAEKWONDO

ΠΑΙΔΙΚΟ 3

TAEKWONDO

ΠΑΙΔΙΚΟ 3

TAEKWONDO

ΠΑΙΔΙΚΟ 3

TAEKWONDO

ΠΑΙΔΙΚΟ 3

TAEKWONDO

ΠΑΙΔΙΚΟ 4

20:30-21:30

TAEKWONDO

ΕΝΗΛΙΚΕΣ 1

TAEKWONDO

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ

TAEKWONDO

ΕΝΗΛΙΚΕΣ 1

TAEKWONDO

ΕΝΗΛΙΚΕΣ 1

TAEKWONDO

ΕΝΗΛΙΚΕΣ 1

21:30-22:30

ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

 

ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

 

 

 TAEKWONDO ΝΗΠΙΩΝ : ΑΠΟ 4-6 ΧΡΟΝΩΝ ΑΣΠΡΕΣ-ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΖΩΝΕΣ 

ΠΑΙΔΙΚΟ 1 : ΑΠΟ 6-10 ΧΡΟΝΩΝ ΑΣΠΡΕΣ-ΚΙΤΡΙΝΕΣ-ΠΡΑΣΙΝΕΣ ΖΩΝΕΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ 2 : ΑΠΟ 8-14 ΧΡΟΝΩΝ ΠΡΑΣΙΝΕΣ-ΜΠΛΕ ΖΩΝΕΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ 3 : ΑΠΟ 11-16 ΧΡΟΝΩΝ ΜΠΛΕ-ΚΟΚΚΙΝΕΣ-ΜΑΥΡΕΣ ΖΩΝΕΣ

ΤΜΗΜΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 1 : ΑΠΟ 17 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΑΝΩ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ

ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ : Αυτοάμυνα για ενήλικες γυναίκες και άντρες.

 

ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΝΕΤΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗς ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

 

 

 

 

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TAEKWONDO W.T.F – Ρυθμικής Γυμναστικής

Αίθουσα 1 Κοντόπευκου Αγίας παρασκευής Δραγατσανίου και Νικίου 2

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

 

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

 TAE KWON DO ΝΗΠΙΩΝ

16:15-17:00

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 1

16:30-17:30

 TAE KWON DO ΝΗΠΙΩΝ

16:15-17:00

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 1

 16:30-17:30

 

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 1και2

10:30-11:30

TAE KWON DO ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΡΧΑΡΙΩΝ

17:00-18:00

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 2

17:30-18:30

TAE KWON DO ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΡΧΑΡΙΩΝ

 17:00-18:00

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 2

17:30-18:30

TAE KWON DO ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΡΧΑΡΙΩΝ

 17:00-18:00

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 3και4

11:30-12:30

TAEKWONDO 

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ

 18:00-19:00

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 3

18:30-19:30

TAEKWONDO 

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ

 18:00-19:00

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 3

18:30-19:30

TAEKWONDO 

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ

 18:00-19:00

TAE KWON DO ΝΗΠΙΩΝ

 12:30-13:30

TAEKWONDO 

ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ

 19:00-20:00

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 4

19:30-20:30

ΠΟΥΜΣΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ

 19:00-20:00

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 4

19:30-20:30

TAEKWONDO 

ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ

 19:00-20:00

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ GROUP

13:30-15:00

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΕΦΗΒΩΝ-ΕΝΗΛΙΚΩΝ

 20:00-21:00

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ GROUP

20:30-21:30

ΠΟΥΜΣΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ

 20:00-21:00

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΕΦΗΒΩΝ-ΕΝΗΛΙΚΩΝ

 20:30:21:30

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΕΦΗΒΩΝ-ΕΝΗΛΙΚΩΝ

 20:00-21:00

 

FITNESS FUNCTIONAL

SELFDEFENCE

21:15-22:15

 

 

 

FITNESS FUNCTIONAL

SELFDEFENCE

21:00-22:00

 

WTF TV

ΧΟΡΗΓΟΣ

top